3D Expo Fuarının ana katılımcılarından olan  Protosis Teknoloji, fuar süresince satış ve pazarlama ekibi ile  standlarını ziyaret eden   fuar  ziyaretçilerine, bu alanda  iki yıldır edindiği tecrübeler ışığında   müşteri  ihtiyaçlarına yönelik, amaca uygun olan doğru makine çeşitleri ve iş çözümleri  hakkında bilgi paylaştılar. Stand alanında sergiledikleri birçok farklı endüstriye hitap edebilen örnek modellerle konu hakkında ziyaretçilere detaylı bilgi verdiler.
Kişisel, profesyonel ve üretim olmak üzere   üç farklı segmentte müşteri ihtiyacına yönelik olarak hizmet veren Protosis Teknoloji, satış ve teknik destek hizmetlerinin yansıra henüz bir 3D yazıcısı olmayan kullanıcılar için prototip üretim hizmeti de veriyor.
3D yazıcıların yenilikçi teknolojisi sayesinde kişi ve kurumlara katacağı zaman, işgücü ve maliyet tasarrufu ile gerek ürün geliştirme de gerekse seri üretim öncesi prototip aşamasında sağlayacağı faydaları hakkında ziyaretçilere detaylı bilgi verdiler. 3D yazıcının satışı ile müşteri ile firma arasında başlayan çözüm ortaklığı sürecinde müşterilerinin satış sonrası teknik destek hizmeti, sarf malzeme temini konularında profesyonel anlayışı ile bu alandaki yerini ve önemini büyüterek 3D yazıcı kullanımının yaygınlaşmasına katkı sağlamaktalar.

    
Haber Bülteni
İLETİŞİM Balmumcu Mah. Mustafa İzzet Efendi Sok.
No: 9 Kat: 3 Beşiktaş/ İSTANBUL

Tel:+90 212 465 51 56-57
Faks:+90 212 465 51 58
E-mail:info@protosis.com